El monstre de colors: 19 de gener

Diumenge 19 de gener a les 17 h El monstre de colors Tutatis Produccions Gènere: familiar Durada: 45 minuts Preu: 5 € Espectacle recomanat per a infants de 2 a 7 anys Autoria: Anna Llenas Direcció: Ruth García Interpretació: Aida Moré, Clara Algabà, Berta Vidal El color groc indica que estàs content. El blau representa …

Imparables amb el Quartet Mèlt: 18 de gener

Dissabte 18 de gener a les 20 h Imparables amb Quartet Mèlt Anexa Gènere: teatre musical Durada: 90 minuts Preu: 15 € Guió, director i actor : Òscar Orbezo Amb el Quartet Mèlt  : Carolina Alabau,  Eloi Fort, Ariadna Olivé i Oriol Quintana Actor: Òscar Orbezo Ajudant de direcció: Ota Vallès Escenografia i vestuari: Jordi Bulbena …

V(b)ellesa: 6, 7 i 8 de desembre

Divendres 6 de desembre a les 21 h Dissabte 7 de desembre a les 20 h Diumenge 8 de desembre a les 18 h V(b)ellesa Artescena Social Gènere: Teatre Durada: 75 minuts Preu: 8 € Intèrprets: Lucia Aldabalde, Luz Casals, Antonia Carreras, Regina Comí, Mercè  Dutren, Inés Fernández, Albert Fornós, Anna Maria Fort,  Maria Teresa …

2princesesbarbudes – La bona vida: 1 de desembre

Diumenge 1 de desembre a les 17 h La bona vida 2 Princesesbarbudes   Gènere: familiar Durada: 60 minuts Preu: 5 € Espectacle recomanat per a infants de 3 a 6 anys Intèrprets: Helena Casas: acordió petit, pandereta, pianet, carilló de joguina i veu Marc Marcé: guitarra elèctrica de tres cordes, ukulele de joguina i …

Rhum & Cia – Rhumans: 30 de novembre

Dissabte 30 de novembre a les 20 h Rhumans Rhumans & Cia Gènere: clown Durada: 70 minuts Preu: 20 € Autoria: Rhum & Cia, Jordi Aspa Direcció: Jordi Aspa Interpretació: Joan Arqué, Roger Julià, Piero Steiner, Pep Pascual i Mauro Paganini Direcció musical: Pep Pascual Composició musical: Pep Pascual, Mauro Paganini Direcció tècnica: Xavi Xipell, Xipi …

Guillem Albà – Calma: 24 de novembre

Diumenge 24 de novembre a les 18 h CALMA! Guillem Albà Gènere: teatre Durada: 75 minuts Preu: 15 € Direcció i interpretació: Guillem Albà Creació: Alícia Serrat, Marc Angelet, Andreu Martínez i Guillem Albà Música: Pep Pascual Dramatúrgia: Alícia Serrat i Marc Angelet Gest i titelles: Andreu Martínez Moviment: Ariadna Peya Visió externa: Sergio Martínez …

The Folk Seeger Project: 23 de novembre

Dissabte 23 novembre a les 22 h The folk Seeger project Sam i la banda dels Reptes Gènere: Concert Durada: 90 minuts Preu: 15 € Sam Ramos: veu i guitarra Mar Bertran: veu i piano Coqui Castells: Bateria Alan Pardo: guitarra i veus Juanjo Molina: trompeta Jordi Meda: saxo Óscar Igual: acordió Miquel Serrahima: violí …

Osset meu & The Soundbox: 17 de novembre

Diumenge 17 de novembre a les 16, 17 i 18 h Osset meu & The Soundbox Brucbrothers Company Gènere: familiar Durada: 30 minuts Preu: 5 € Espectacle recomanat per a infants de 0 a 3 anys Autor / compositor: Christophe Sainsot Tintou Escenografia i direcció tècnica: Nevermai Amb: Silvia Dotti i Christophe Sainsot Tintou Amb …

Rebota, rebota y en tu cara explota: 15 de novembre

Divendres 15 de novembre a les 21 h Rebota, rebota y en tu cara explota Agnès Mateus i Quim Tarrida Gènere: teatre Durada: 75 minuts Preu: 10 € Creació i direcció: Agnès Mateus i Quim Tarrida Intèrpret: Agnès Mateus Convidats: Pablo Domichovsky i un extra Espai sonor i audiovisual: Quim Tarrida Espai de llums: Carles …